| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 4500K (НАТУРАЛНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 12 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 73 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 15° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| РАЗМЕРИ (мм) | Ø54x200 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 30000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 180-240V AC-50/60 Hz |
| СПЕСТЕНА ЕНЕРГИЯ (%) | 85% |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | F |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий & ABS |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa60°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 876 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 30 |
| ВИСОЧИНА АРТИКУЛ(mm) | 200 |
| ШИРИНА АРТИКУЛ(mm) | Ø54 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 455 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 310 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 395 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0557 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 477 |
| EAN-13(Inbox) | 6970233838968 |
| TOTAL READY STOCK (EXPORT) | 195 |