LED PANEL SLIM EOS 40W 60X60 2PCS 6400K (COOL WHITE) 2412491 VITO
Код на продукта:
2412491
Серията EOS LED PANELS с алуминиев корпус и PP дифузер предлага светлинен поток от 3560 lm и дълъг експлоатационен живот от 40 000 часа. Този модел с мощност 40W включва 6400K (студено бяла светлина) LED, с ъгъл на излъчване 120 градуса, осигурявайки желаната гъвкавост при осветлението. Готов е за употреба с лесен монтаж и поддръжка. Има възможност за висящ монтаж с помощта на комплект 9901230 Panelfix-P, който включва 4 броя окачващи въжета със щипки за панела (закупува се отделно).
Има възможност за повърхностен монтаж на таван с помощта на комплект 9901212 Panelfix-S (закупува се отделно).Има възможност за вграден монтаж с помощта на комплект 9901240 Panelfix-C (закупува се отделно). ВАЖНО! Панелът и драйверът се продават отделно.
New product
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 6400K (СТУДЕНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 40 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 89 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 595x595x10.5 |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 40000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 30-42V DC |
| СПЕСТЕНА ЕНЕРГИЯ (%) | 76% |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | F |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | MAT WHITE |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -10°Cta+45°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| РАЗМЕР НА МОНТАЖНИЯ ОТВОР (mm) | 1 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 3560 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 10 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 10.5 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 23.40 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 670 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 235 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 712 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.1121 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 2340 |
| EAN-13(Inbox) | 6972538041470 |
| TOTAL READY STOCK (EXPORT) | 171 |

