| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 2700K (ТОПЛО БЯЛА) |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 270° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 10000 |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP44 |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 1.2V DC |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | PVC |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | GREEN CABLE |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -10°Cta+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| ПАРАМЕТРИ НА БАТЕРИЯТА | Ni-MH 1.2V 600mAh |
| МАТЕРИАЛ НА СОЛАРНИЯ ПАНЕЛ | Пликристалинов силикон |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯТА (h) | 5-6H |
| БРОЙ ДИОДИ/м | 200 PCS TOTAL |
| БРОЙКИ В КАШОН | 36 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 9.85 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 410 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 225 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 340 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0314 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 273.61 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231350553 |
| CHIPS m | 200 PCS TOTAL |
| TOTAL READY STOCK (EXPORT) | 1024 |