| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 3CCT (3000K/4000K/6000K) |
| МОЩНОСТ (W) | 30.0 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 80 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 90 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 900x22x25 |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 48V DC |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | F |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 30 |
| ВИСОЧИНА АРТИКУЛ(mm) | 25 |
| ШИРИНА АРТИКУЛ(mm) | 22 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 900 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 15.8 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0515 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 527.0 |
| LUMINOUS FLUX () | 2400 |
| OUTBOX LENGTH (mm) | 920 |
| OUTBOX WIDTH (mm) | 280 |
| UNIT2 | mm |
| OUTBOX HEOGHT Outbox (mm) | 200 |