| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 6500K (СТУДЕНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 5 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 90 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 30° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 62x26x62 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 50000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 100-240V AC ~ 50/60Hz |
| СПЕСТЕНА ЕНЕРГИЯ (%) | 86% |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | F |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Стъкло & Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -30°Cta+50°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 450 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 62 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 6.20 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 405 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 175 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 225 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0159 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 124 |
| EAN-13(Inbox) | 8697451402853 |
| TOTAL READY STOCK (EXPORT) | 433 |