CHRISTMAS LIGHTING NATALE-13 WHITEBALL 10LED 2700K 1M 2xAA IP20 TRANSPARENT 5620680 VITO
Product Code:
5620680
New product
| CCT (KELVIN) | 2700K (WARM WHITE) |
| LIGHT BEAM ANGLE | 270° |
| CRI | 80 |
| POWER FACTOR | 0.5 |
| DIMENSIONS (mm) | 1000 |
| IP PROTECTION CLASS | IP20 |
| OPERATION VOLTAGE (V) | 3V DC |
| ELECTRICAL PROTECTION | Class III |
| BODY MATERIAL | PVC |
| BODY COLOR | TRANSPARENT CABLE |
| TEMPERATURE (Ta) | -10°Cta+40°C |
| GUARANTEE PERIOD (y) | 2 |
| CHIPS/m | 10 PCS TOTAL |
| PCS PER BOX | 100 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 6.65 |
| OUTBOX LENGHT (mm) | 420 |
| OUTBOX WIDHT (mm) | 270 |
| OUTBOX HEIGHT (mm) | 370 |
| OUTBOX VOLUME (m^3) | 0.042 |
| UNIT GROSS WEIGHT (g)2 | 66.5 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231350652 |
| CHIPS m | 10 PCS TOTAL |

