| CCT (KELVIN) | 6400K (COOL WHITE) |
| POWER (W) | 1 |
| LUMINUS EFFICIENCY | 110 |
| LIGHT BEAM ANGLE | 180° |
| CRI | 80 |
| POWER FACTOR | 0.9 |
| DIMENSIONS (mm) | 124x96 |
| IP PROTECTION CLASS | IP44 |
| SWITCH ON/OFF | 30000 |
| LIFETIME (H) | 50000 |
| LIGHT SENSITIVITY (lx) | 3-2000 |
| DIMMABLE | Yes |
| BODY MATERIAL | ABS |
| DIFFUSER MATERIAL | PMMA |
| BODY COLOR | BLACK |
| GUARANTEE PERIOD (y) | 2 |
| BATTERY PROPERTIES | Lithium 18650 3.7V 1200mA |
| SENSOR TYPE | PHOTO & PIR |
| DETECTION ANGLE OF SENSOR | 120° |
| DETECTION DISTANCE OF SENSOR (m) | 3-5m |
| INSTALLATION HEIGHT OF SENSOR (m) | 3-5m |
| SOLAR PANEL MATERIAL | Polycrystalline Silicon |
| BATTERY CHARGING TIME (h) | 6-8 |
| BATTERY DISCHARGING TIME (h) | 6-8 |
| LUMINOUS FLUX (Lm) | 110 |
| PCS PER BOX | 200 |
| OUTBOX LENGHT (mm) | 520 |
| OUTBOX WIDHT (mm) | 330 |
| OUTBOX HEIGHT (mm) | 545 |
| OUTBOX VOLUME (m^3) | 0.0935 |
| UNIT GROSS WEIGHT (g)2 | 205.5 |
| EAN-13(Inbox) | 6972538047212 |