| DIMENSIONS (mm) | Ø86x86x33 |
| IP PROTECTION CLASS | IP20 |
| OPERATION VOLTAGE (V) | 220-240V AC ~ 50/60Hz |
| ELECTRICAL PROTECTION | Class II |
| BODY MATERIAL | PC |
| BODY COLOR | BLACK |
| TEMPERATURE (Ta) | -20°CTa+40°C |
| CUT SIZE DIMENSIONS (mm) | Φ75mm |
| PCS PER BOX | 50 |
| PRODUCT DEPTH (mm) | 86 |
| OUTBOX LENGHT (mm) | 555 |
| OUTBOX WIDHT (mm) | 210 |
| OUTBOX HEIGHT (mm) | 210 |
| OUTBOX VOLUME (m^3) | 0.0245 |
| UNIT GROSS WEIGHT (g)2 | 79.2 |
| IK PROTECTION CLASS | IK05 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231353028 |